Věříme, že má smysl být fér

Na samém začátku naší historie bylo nadšení pro práci v realitách a chuť dělat ji férově.

V roce 1996 jsme v Brně založili realitní kancelář s cílem pomáhat všem, kdo hledají nemovitost nebo ji chtějí prodat. Od té doby uplynulo 20 let, ale moc se nezměnilo: stále jsme česká realitní kancelář, stále jsme doma v Brně a stále věříme, že férové jednání se v realitách vyplatí.

Většina našich klientů prodává nemovitost poprvé a je to pro ně velká událost. Dům nebo byt nestojí pár korun a formalit kolem prodeje je tolik, že se v nich člověk snadno ztratí. Proto se snažíme svým klientům prodej co nejvíc usnadnit. Veškeré zařizování si bereme na starosti my a zajišťujeme, aby byl prodej bezpečný a v pořádku po právní stránce. Na smlouvy vždy dohlíží nezávislá advokátka, se kterou spolupracujeme už 15 let.

To nejdůležitější, co může realitní kancelář svým klientům nabídnout, jsou podle nás zkušenosti a jistota prodeje bez problémů. Proto se vám v Gaute nikdy nebude věnovat nezkušený makléř. Makléři jsou v našem týmu řadu let a specializují se buď na prodej, nebo pronájem. Dobře znají realitní trh Brna a okolí, protože právě v Brně sbíráme zkušenosti od samého začátku.

Rádi pomůžeme s prodejem nebo hledáním nemovitosti i vám.

 

Makléři

Pomáháme

Pomáháme alespoň některým z těch, kteří to skutečně potřebují. Snažíme se podporovat smysluplné a dobré projekty.

Jsme členy Nadačního fondu zdraví a vzdělání a finančně podporujeme volejbalový klub v Brně. Jako aukční a dražební společnost se spolupořádáme a realizujeme dobročinné dražby a tiché aukce, které svým výtěžkem podpořily i tyto projekty:

  • Nadačním fond Modrý hroch (pomoc dětem po úrazech)
  • Lucie Němcová, malířka s autistickým postižením
  • Ústav sociální péče pro tělesně postiženou mládež Kociánka
  • Modrá linka – Centrum a linka důvěry pro děti a mládež
  • Ústav sociální péče pro tělesně postiženou mládež Javorník ve Chvalčově
  • Centrum Zdislava v Novém Městě na Moravě pro tělesně a mentálně handicapované
  • Nadace Terezy Maxové
  • Adopce na dálku – Arcidiecézní charita Praha
  • Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR (podpora vydání knihy Sláva vítězům, čest poraženým aneb Ameriku objevili bezdomovci – tuto knihu můžete zakoupit v naší kanceláři spolu s námi podpořit dobrou věc)

 Pokud vám můžeme pomoci s dobročinnou aukcí nebo dražbou, rádi to uděláme.

GAUTE, a.s.

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: gaute@gaute.cz