Pronájem, Obchodní prostory, 884m²

884m², Brno

160 000 Kč za měsíc

Pronájem budovy o výměře užitné plochy 884m2 s pozemky o celkové výměře 1508m2, Líšeň, Brno

Nabízíme pronájem budovy o výměře 884m2 využívané v současné době jako prodejna nábytku s administrativním a sociálním zázemím. Půdorysně je budova koncipována do obdélníkového tvaru s jedním nadzemním podlažím. Stavba je samostatně stojící a nepodsklepená. Budova má eurookna s dvojsklem. Hlavní vchod je na jižní straně s vjezdem do dvora ze severovýchodní strany. Zadní vstup je přes rampu na severní straně objektu. Budova je napojena na hlavní řady inženýrských sítí. V prodejně jsou podružné rozvodnice a kompenzační rozvaděč. Vytápění je zajištěno z výměníkové stanice Tepláren Brno situované za oploceným pozemkem dvora. Plyn není zaveden. Budova je ve velmi dobrém stavebně technickém..

Nabízíme pronájem budovy o výměře 884m2 využívané v současné době jako prodejna nábytku s administrativním a sociálním zázemím. Půdorysně je budova koncipována do obdélníkového tvaru s jedním nadzemním podlažím. Stavba je samostatně stojící a nepodsklepená. Budova má eurookna s dvojsklem. Hlavní vchod je na jižní straně s vjezdem do dvora ze severovýchodní strany. Zadní vstup je přes rampu na severní straně objektu. Budova je napojena na hlavní řady inženýrských sítí. V prodejně jsou podružné rozvodnice a kompenzační rozvaděč. Vytápění je zajištěno z výměníkové stanice Tepláren Brno situované za oploceným pozemkem dvora. Plyn není zaveden. Budova je ve velmi dobrém stavebně technickém stavu.
Přístup k nemovitosti je bezproblémový po zpevněném povrchu z veřejné komunikace (ul.Sedláčkova a Vlkova). Snadná dopravní dostupnost jak pro motoristy, tak pro cestující MHD z centra města nebo jeho částí, dobré napojení na dálniční síť. Na dvoře je umožněno parkování pro 10 automobilů a dále v okolí nemovitosti v dostačující kapacitě na veřejných parkovacích plochách.
Dispozice: prodejna, prodejna copy, sklad, archív, šatna, chodba, zasedací místnost malá/velká, WC muži/ženy, úklidová komora, kuchyňka, kancelář ředitele, kancelář 4x, vstup do prodejny
Pozemky: Rovinaté pozemky obdélníkového tvaru situované na severní straně od objektu jsou využívané jako oplocené zpevněné parkovací a manipulační plochy. Pozemky o celkové výměře 1508m2 spolu tvoří funkční celek a jsou napojeny na veškeré IS. Příslušenství pozemku jsou venkovní rampa se schody, zpevněné plochy, oplocený dvůr, vjezdová brána a branka.
Nájemné bez energií a služeb činí 160.000 Kč měsíčně. Doba pronájmu bude činit pět let. Kauce ve výši dvou měsíčních nájmů. Stavební úpravy si hradí nájemce. Předmět činnosti nájemce nesmí odporovat dobrým mravům, nesmí být noční klub, herna atp.
Adresa: Vlkova 2408/1a, 628 00 Brno
Prohlídky možné po předchozí dohodě s Mgr. Jurčíkovou na telefonním čísle +420 730 574 140

Více Méně

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cena160 000 Kč za měsíc
Evid. číslo49806
Kategorie Obchodní prostory 
Lokalita Brno 
Okres Brno-město 
Plocha užitná 884 m² 
Počet podlaží 
Stav Velmi dobrý 
Budova Panelová 
Typ domu Přízemní 
En. náročnost b. D - Méně úsporná 
Ukazatel ENB 118 kWh/m2 za rok 
podle vyhlášky vyhláška 78/2013 Sb 

Příloha: Energeticky štítek

Kontaktujte makléře

Mgr. Jana Waugh

+420 730 574 140

jana.waugh@gaute.cz

GAUTE, a.s.

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: gaute@gaute.cz