Prodej, Nájemní domy , Karlovy Vary


Více fotografií

Vyřizuje:


Dušan Přikryl

Mobil:
+420 604 889 207
E-mail:
prikryl@gaute.cz

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Evid. číslo: N23137
Okres: Karlovy Vary
Lokalita: Karlovy Vary, Karlovy Vary, Karlovy Vary, T. G. Masaryka
Zastavěná plocha 665 m²
Užitná plocha 1000 m²
Plocha parcely 665 m²
Počet podlaží objektu 5
Druh objektu cihlová
Stav objektu dobrý
K dispozici od leden 2012
Cena 59 500 000 Kč
 

Popis nemovitosti

Jedná se o objekt o 5 nadzemních podlažích a nachází se na velmi frekventované pěší zóně města Karlovy Vary, ul. T.G.Masaryka. V současné době není objekt plně využit a proto je koupě vhodná pro investora, který má s podobnými objekty zkušenosti. Nemovitost je ve velmi dobrém stavu a není zapotřebí větších investic. Umístění budovy je velkou přidanou hodnotou.

V současné době nejsou všechny prostory v objektu pronajaty.

Bližší informace osobně.

Ostatní vybavenost

00000000000

RD Nebovidy DOD
 
gaute pronájmy

VYHLEDÁVÁNÍ

 

NABÍZÍM NEMOVITOST

Volejte zdarma

800 194 125

 

nebo

 

nám napište:

Jméno:
Mail:
Telefon:
Poznámka:

Budeme vás kontaktovat.

 

10. květen 2012

Pozvánka na výstavu SVĚT PODLE LUCIE

Vážení přátelé, dovolujeme si Vás tímto jménem autorky Lucie Němcové srdečně pozvat na vernisáž výstavy SVĚT PODLE LUCIE s podtitulem "Bez času to jde!"?, která se uskuteční ve čtvrtek 17. května 2012 v 16 hodin v galerii Katedry výtvarné výchovy PedF UK v Praze. Podrobněji v pozvánce.

více ...


10. duben 2012

Vyšší DPH ceny nových bytů nezvedla. V průměru dokonce nepatrně klesly

Průměrné ceny nových bytů v Praze nevzrostly, přestože se nižší sazba DPH od letošního roku zvýšila na 14 procent z loňských 10 procent. V hlavním městě se v prvním čtvrtletí tohoto roku prodalo o 15 procent nových bytů méně než ve stejném období loni.

více ...