Mám zájem se dozvědět více

S našimi zkušenostmi je prodej
nemovitosti jednodušší než myslíte

Vyberete si způsob prodeje

Z námi prověřených možností od aukce, přes výběrové řízení až po přímý prodej Vás nasměrujeme ke způsobu prodeje, který je pro vaši nemovitost nejvhodnější.

Máme prokazatelné výsledky

Téměř 30 let fungování, více než 5 000 realizovaných aukcí a pozice nejnavštěvovanějšího realitního serveru nám dává jistotu, že vždy jdeme správným směrem.

Individuální přístup
ke každé zakázce

Každá zakázka má u nás svého vlastního kapitána, který ji vždy naviguje k prodeji za co nejvyšší možnou cenu.

Prodej je zcela nezávazný

Pokud bychom se náhodou dostali s prodejem Vaší nemovitosti do slepé uličky a nedosáhli Vámi stanovené ceny, nemusíte svou nemovitost prodat. Do prodeje Vás tlačit nebudeme.

Široká škála realit

Máme za sebou zkušenosti s výjimečnými a exkluzivními realitami. Se stejnou péčí se však u nás setkáte například i při prodeji garáže či standardního domu nebo bytu.

Profesionální prezentace

Vaší nemovitosti dopřejeme prvotřídní propagační servis se zapojením 3D půdorysů, 3D prohlídek, dronových videí a profesionálních fotografií.

Příklad úspěšného prodeje

Podařilo se nám nasměrovat prodejní hodnotu prvorepublikové vily
k nárůstu o více než 35 % její původní odhadní ceny.

Vilu jsme nakonec dokázali prodat téměř o 35 % dráž, než si její původní majitel představoval, a to díky našemu postupu, který v sobě spojuje individuální přístup a mnohaleté zkušenosti s prodejem majetku.

Prodávajícímu jsme zajistili profesionální fotografie a propagační materiály obsahující všechny informace. Díky masivní propagaci se nám ozvalo více než 100 zájemců a uskutečnili jsme 60 prohlídek.

Každý prodávající si přeje získat za svůj dům nejvyšší možnou cenu, a proto majitel vily na Lerchově ulici oslovil náš profesionální tým, který má s prodejem nejrůznějšího majetku zkušenosti již od roku 1996. Největší roli hrál v jeho rozhodování fakt, že díky našemu postupu získá naprosto přesnou představu o ceně v daném čase a místě. Majitel si totiž určí minimální částku, za kterou chce svůj dům prodat a pokud by se náhodou stalo, že aukce této výše nedosáhne, nic neriskuje a může od prodeje jednoduše odstoupit. Daleko častější je ovšem případ, že cena se vyšplhá mnohem výše a je tedy jasné, že dosáhla na nejvyšší možnou částku.

Pro každého, kdo se rozhodne prodat svoji nemovitost, je velmi důležitá i bezpečnost celé transakce. Nabízíme zcela transparentní způsob prodeje v elektronické aukci, která je zájemcům otevřena až po složení kauce. Teprve poté mohou soutěžit a snažit se přijít s co nejvyšší nabídkou.

Původní majitel vily na ulici Lerchova se nejprve pokusil prodat vilu sám, ale bez možností propagace a s nulovými zkušenostmi 
v prodeji nemovitostí našel pouze dva kupce, kteří nabízeli za dům 20 milionů korun. 

Celková dosažená cena
dosažená v aukci

27 400 000 Kč

Nárůst hodnoty