Mám zájem se dozvědět více

S našimi zkušenostmi je prodej
nemovitosti jednodušší než myslíte

Vyberete si způsob prodeje

Z námi prověřených možností od aukce, přes výběrové řízení až po přímý prodej vás nasměrujeme ke způsobu prodeje, který je pro vaši nemovitost nejvhodnější.

Máme prokazatelné výsledky

Téměř 30 let fungování, více než 5 000 realizovaných aukcí a pozice nejnavštěvovanějšího realitního serveru nám dává jistotu, že vždy jdeme správným směrem.

Individuální přístup
ke každé zakázce

Každá zakázka má u nás svého vlastního kapitána, který ji vždy naviguje k prodeji vyššímu až o 21 % oproti předpokládaným cenám.

Prodej je zcela nezávazný

Pokud bychom se náhodou dostali s prodejem vaší nemovitosti do slepé uličky a nedosáhli vámi stanovené ceny, nemusíte svou nemovitost prodat. Do prodeje vás tlačit nebudeme.

Široká škála realit

Máme za sebou zkušenosti s výjimečnými a exkluzivními realitami. Se stejnou péči se však u nás setkáte například i při prodeji garáže či standardního domu nebo bytu.

Profesionální prezentace

Vaší nemovitosti dopřejeme prvotřídní propagační kůru se zapojením 3D půdorysů, 3D prohlídek, dronových videí a profesionálních fotografií.

Příklad úspěšného prodeje

Podařilo se nám nasměrovat prodejní hodnotu prvorepublikové vily
k nárůstu o více než 35 % její původní odhadní ceny.

Majitel výjimečné vily na ulici Lerchova v Brně zpočátku oslovil trh sám. To se záhy ukázalo jako cesta bez vysněného cíle, když na nabídku reagovali pouze dva zájemci s nejvyšší nabídkou 20 000 000 Kč.

Nabízená cena ale nesplňovala představu majitele, který byl přesvědčen, že hodnota této exkluzivní nemovitosti je vyšší. K nám ho poté nasměrovaly zejména naše zkušenosti na realitním trhu. Dohodli jsme se tedy na prodeji formou aukce, která pro prodejce představovala nezávaznou formu prodeje, ze které mohl kdykoliv odstoupit. Vyvolávací cenu jsme stanovili na 15 000 000 Kč.

Před samotným oslovením trhu jsme se postarali o profesionální propagační materiály a fotografie. Po spuštění masivních promo aktivit jsme získali odezvu od více než 100 zájemců, z nichž poté 60 dorazilo na organizovanou prohlídku nemovitosti.

Prodejní cenu vily se nám nakonec kombinací silné propagace a individuálnímu přístupu podařilo navýšit o téměř 35 % oproti prvotním představám majitele.

Celková dosažená cena
dosažená v aukci

27 400 000 Kč

Nárůst hodnoty