Developerské projekty

Počet nabídek na stránce

Projekt Rezidence Pasohlávky

Projekt Rezidence Pasohlávky

AKTUÁLNĚ PŘIPRAVUJEME nový projekt výstavby Rezidence Pasohlávky. Oficiální prodej prozatím zahájen není. V PROJEKTU jsme k domům přistupovali jako k živému organismu. Naší snahou bylo vytvořit autentický dům z prostředí vinic s drobnou mírou fikce dávných časů, kdy se na tomto území rozkládala Římská říše. Domy jsme usadili na přiměřeně velký pozemek, který poskytne dostatek prostoru i soukromí a zároveň neklade velké nároky na údržbu. DOMINANTOU domů je antická prejzová střecha s mírným sklonem a fasáda z části obložená místním vápencovým obkladem. Domy jsou posazeny na pozemek tak, aby poskytovaly dostatek místa pro parkování minimálně dvou vozidel a zároveň nabídly dostatečnou relaxační plochu. Dům má dvě terasy, přízemní a vrchní, přičemž z terasy v patře domu je úžasný výhled na Pavlovské vrchy přes hladinu Novomlýnských nádrží. Po technické stránce jsme domy pojaly jako chytré a nízkonákladové, podporované moderními technologiemi a kvalitními materiály. Celý dům dohromady tvoří kompaktní celek, jehož TĚLO je vystavěno z broušených keramických cihel v kombinaci s pohledovým betonem. Hliníkové dveře a okna s roletami ucelují vnější vzhled domu spolu s kovovými prvky zábradlí. Celý dům je důkladně tepelně zaizolován, což garantuje minimální spotřebu energie pro vytápění i chlazení domu. MOZKEM domu je inteligentní ovládací systém, který veškeré technologie v domě propojí v jeden funkční celek s možností lokálního i dálkového ovládání. Výsledkem je vyšší komfort bydlení s velkou mírou bezpečnosti a nízkými provozními náklady. SRDCEM stavby je kompaktní energetická centrála zajišťující teplovzdušné vytápění domu, větrání i přípravu teplé vody, vše s možností připojení na obnovitelné zdroje solární nebo fotovoltaické energie. PLÍCE domu tvoří rekuperační zařízení, které z domu odebírá vydýchaný vzduch a mění jej za čerstvý vzduch dle nastavené požadované teploty či obsahu CO2., CENY, termíny, standardy a podmínky budou upřesněny následně.

Pasohlávky
Projekt Na Vyhlídce - nové byty s dokonalým výhledem - Rosice

Projekt Na Vyhlídce - nové byty s dokonalým výhledem - Rosice

Zcela unikátní nové bytové jednotky s výhledy do krajiny, které může nabídnout jen málo projektů. Obrazy na Vaší stěně budou živé a širokoúhlé. Stěny jsou po celé šíři prosklené. To je třeba vidět na místě. Nový rozměr bydlení zajistí unikátní vnitřní atria, kde máte soukromí a bezpečnou zónu. Tato atria jsou celoročně k užívání. Byty se nachází v posledním, tedy 8NP, v bytovém projektu Panorama Rosice a disponují zcela ojedinělou formou otevřeného bydlení se soukromými atrii. Jedná se o kompromis mezi bydlením v rodinném domě nebo bytě, zde ovšem bez potřebného času a financí na údržbu, což rodinné domy vyžadují. Neváhejte bydlet Brnu na dosah. Budete mít originální komfortní bydlení, za souseda přírodu a bezkonkurenční výhledy do okolí. Dispozice bytů lze upravit dle potřeb zájemce. Vysoká variabilita umožňuje nejen upravovat dispozice, ale i propojovat jednotlivé byty. Ať už v interiéru, tak i atriem. Z bytu 122,5 m2 můžete mít 225 m2 a z atria 27,9 m2 můžete mít 55,8 m2. Termín: byty jsou těsně před dokončením. Nastěhování - leto 2020. Byty se nachází ve vznikajícím rezidenčním areálu, který klade důraz na komfort bydlení. Areál je neprůjezdný, tedy určen pouze pro obyvatele. Bytový dům s předmětnými byty je v rezortu vybaveném tělocvičnou, mateřskou školou, parkem, dětským hřištěm a umožní rodinám i jednotlivcům klidné a komfortní bydlení. Samozřejmostí jsou sklepní kóje ke každému bytu. Dalším benefitem je možnost koupě parkovacího stání přímo u objektu. Výhody: Možnost koupě parkovacího stání přímo u domu Výhled do širokého okolí Unikátní obytná vnitřní atria Pravidelná údržba areálu Občanská vybavenost Velmi dobrá dopravní obslužnost a dostupnost do Brna Park s dětským hřištěm přímo u areálu Unikátní poloha v bezprostřední blízkosti přírody a výbornou dostupností centra Rosic Vzrostlé stromy v areálu navozují atmosféru bydlení v parku a poskytují přirozený stín Mateřská školka přímo v areálu (možnost příchodu do školky „suchou nohou“) V ceně jednotky: - klimatizace - žaluzie - parkovací místo přímo u domu v ceně bytu. Byt je proveden ve vysokém standardu a nabízí komfortní a pohodlné bydlení. Podlaha - Boen Dub Bílý Kartáčovaný 3-LAMELA 13 mm Clic, Dlažba, obklady - MATIÉRES DE REX – 60 x 120, PURE WHITE – 20 x 60 Dveře - KLASIK PLNÉ – dekor 3D MATRIX Mondena svislý, provedení falcové do obložkové zárubně s výškou 220cm. ROSTEX MANDELO – nerez mat klika/klika, hranaté rozety, zamykání WC. Sanita – UMYVADLOVÁ MISKA CONNECT 43x43, DESKA POD UMYVADLO DUB VINTAGE 120, UMYVADLOVÁ BATERIE METROPOL 110, OCELOVÁ VANA SANIFORM PLUS 160x75, 170x75, PODOMÍTKOVÁ VANOVÁ BATERIE METROPOL, SPRCHOVÝ SET S TYČÍ 900 IDEALRAIN, WC RIMLESS CONNECT SE SEDÁTKEM SOFT-CLOSE, RADIÁTOR AURA 150x50 STŘEDOVÉ PŘIPOJENÍ, CHROM Okna - s trojsklem - Profil Horizont PS plus, dekor Bílá/ Antracit. Vytápění - plynová kotelna v domě, vlastní měření. Parkovací místo přímo u domu v ceně bytu.

Říčanská 1158, Rosice
Projekt Zkolaudováno, vyprodáno. PANORAMA Rosice, nové byty, První etapa.

Projekt Zkolaudováno, vyprodáno. PANORAMA Rosice, nové byty, První etapa.

Developerský projekt Panorama Rosice v Rosicích u Brna, ulice Říčanská 1158. Jedná se o uzavřený rezidenční areál zahrnující byty, kancelářské prostory, tělocvičnu, mateřskou školku, dětské hřiště, soukromá parkovací stání a parkovou zeleň. www.panoramarosice.cz V první fázi nabízí 83 moderních bytových jednotek určených především pro rodiny s dětmi a seniory. Nabídku doplňují menší bytové jednotky vhodné jako startovací bydlení s vysokým investičním potenciálem. Kompletní rekonstrukce a dostavba bývalého vzdělávacího objektu na moderní komplex bytů a služeb v atraktivní poloze nad centrem města představuje neopakovatelnou příležitost klidného, komfortního a bezpečného bydlení. Energetický štítek B. Rezidenční bydlení s moderními byty a výhledem do širokého okolí klade velký důraz na ochranu soukromí. Hlídaný vjezd pouze pro rezidenty zajistí vysokou míru klidu a bezpečí. Bytový dům v rezortu vybaveném tělocvičnou, mateřskou školou, parkem a dětským hřištěm umožní rodinám i jednotlivcům nadstandardní bydlení. Nabízené bytové jednotky ve velikostech 1+kk až 4+kk a několika úrovních vybavení uspokojí požadavky širokého spektra klientů. Ke každé bytové jednotce náleží lodžie, nebo předzahrádka. Samozřejmostí jsou sklepní kóje, mimořádným benefitem soukromé parkovací stání ke každému bytu. Výhody rezortu: - Uzavřený areál s velkým důrazem na bezpečnost - Parkovací stání v ceně bytové jednotky - Sklep ke každé bytové jednotce - Zahrádky a lodžie - Výhled do širokého okolí - Pravidelná údržba areálu - Nadstandardní občanská vybavenost - Velmi dobrá dopravní obslužnost - Park s dětským hřištěm přímo nad areálem - Unikátní poloha v bezprostřední blízkosti přírody a výbornou dostupností centra Rosic - Vzrostlé stromy v areálu navozují atmosféru bydlení v parku a poskytují přirozený stín - Mateřská školka přímo v areálu vzdálená od bytového domu 100m (možnost příchodu do školky „suchou nohou“) www.panoramarosice.cz

Říčanská 1158, Rosice

Nenašli jste nabídku dle vašich představ? Klikněte zde a zadejte si u nás poptávku.

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]