Poděkování společnosti GAUTE, a.s.

Na začátku byl nápad a výzva.

Patron Lucie - Realitní společnost GAUTE - oslovila v závěru roku 2015 Lucii s nabídkou vypracování návrhů pro PF 2016.
Protože Lucie většinou výtvarně zpracovává témata plynoucí z jejího aktuálního vnitřního zaujetí a rozpoložení, nikoliv na zakázku, byla to výzva.
Díky ní se podařilo rozkrýt, že tu je čas a také možnost v tvorbě pokročit zase kousek dál. V průběhu měsíce vznikly dva obrazy na zadané téma - Vánoční bomba a Řetězy štěstí. Vítěznou variantou a podkladem pro PF Realitní společnosti GAUTE se stal obraz Řetězy štěstí. Společnost uspořádala v závěru roku 2015 veřejnou aukci. Výtěžek dražby v částce 6.000,- Kč předal obchodní ředitel společnosti "Tlumočnici" Lucie.
http://www.gaute.cz/obraz-retezy-stesti-od-autisticke-umelkyne-lucie-nemcove-byl-uspesne-vydrazen-223
Díky vydražené částce jsme mohli pořídit 10 velkých pláten, která v posledních měsících autorka preferuje a zajistit tak podmínky pro další tvoření.
 
Na začátku byl nápad a výzva, na konci proměněná šance, kterou dostala Lucie. Zažila radost z uplatnění své práce, za kterou vidí hmatatelný výsledek.
PF s jejím motivem a také plátna, na která může dál tvořit. Lucie sama a lidé kolem ní vidí, že vše, co se událo, a děje má smysl.
Radost těch, kteří pomohli dobré věci se nedá vyčíslit.
Jménem autorky návrhu PF děkujeme za pozornost a podporu, kterou Realitní společnost GAUTE soustavně její tvorbě věnuje.
Pro Lucii a nás kolem ní, to znamená mnoho.
 
S úctou a poděkováním Milena Němcová
www.svetlucie.wordpress.com
 
GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: gaut[email protected]