Prodej nových apartmánů a historických vinařských sklepů v Pavlově

Výjimečná příležitost nejen pro milovníky krásné přírody, historie a tradic. Především pro labužníky a vášnivé vinaře, kteří sní o vlastním vinném sklepu, s možností založení vlastního archivu, kde mohou v klidu ochutnávat se svými přáteli či obchodními partnery. Společnost Gaute zajišťuje výhradní prodej jak apartmánů, tak vinných sklepů.

Prodej nových apartmánů a historických vinařských sklepů v Pavlově

Ve vinařské obci Pavlov na Jižní Moravě vyrůstá 10 apartmánů a rekonstruuje se 5 vinařských sklepů z 18. století!

image

Malebná vinařská obec Pavlov leží 11 km od města Mikulov a 2 km od Dolních Věstonic, na úpatí děvínského kopce, nad třetím Mušovským jezerem Novomlýnských nádrží. Historické a kulturní bohatství celého regionu skýtá nespočet možností trávení volného času a každoročně láká stále více nadšených turistů a milovníků tradic.

Apartmány „U Venuše“ jsou určeny k prodeji a jsou vhodné k bydlení, rekreaci i k následnému pronájmu. Kombinují výhody soukromého ubytování s kvalitními službami Hotelu Pavlov, který je v majetku investora, v regionu s rostoucí návštěvností a poptávkou po ubytování.

Komplex „U Venuše“ také nabízí 5 sklepních podzemních prostor, jsou to původní vinařské sklípky, většinou z 18. století. Sklepy budou rekonstruované, v bezvadném stavu, připravené pro soukromé účely i pro rozmanité oblasti podnikání.

image

 

Investujte, vydělávejte, užívejte, ochutnávejte!

Více na www.uvenuse.cz

 

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]