Prodej, Obchodní prostory, 117m²

117m², , Brno - Zábrdovice

2 500 000 Kč

Projekt "FRANCOUZSKÝ DŮM"

Nový bytový projekt "Francouzský dům" spojuje výhody propojení městského bydlení v blízkosti centra Brna (cca 10 minut chůze od Náměstí Svobody) a zároveň zachování naprostého klidu, soukromí a prostoru pro odpočinek a relaxaci.
V rámci projektu lze vybírat z nabídky více než 40 bytů různých dispozic a velikostí od 1+kk až po 4+kk s celkovou podlahovou plochou 34,8m2 až 119,4m2. Téměř ke každému bytu náleží balkon nebo terasa. Z nejvyšších podlaží se vám každý den naskytne jedinečný a nezaměnitlený výhled na celé Brno, obyvatelé přízemních bytů zase ocení přímý vstup do rozsáhlé společné zahrady, kterou mohou využívat k odpočinku a relaxaci všechni obyvatelé domu a která..

Nový bytový projekt "Francouzský dům" spojuje výhody propojení městského bydlení v blízkosti centra Brna (cca 10 minut chůze od Náměstí Svobody) a zároveň zachování naprostého klidu, soukromí a prostoru pro odpočinek a relaxaci.
V rámci projektu lze vybírat z nabídky více než 40 bytů různých dispozic a velikostí od 1+kk až po 4+kk s celkovou podlahovou plochou 34,8m2 až 119,4m2. Téměř ke každému bytu náleží balkon nebo terasa. Z nejvyšších podlaží se vám každý den naskytne jedinečný a nezaměnitlený výhled na celé Brno, obyvatelé přízemních bytů zase ocení přímý vstup do rozsáhlé společné zahrady, kterou mohou využívat k odpočinku a relaxaci všechni obyvatelé domu a která mimo jiné jistě přispívá k nezaměnitelnosti tohoto projektu.
Mezi další nesporné výhody tohto projektu, které jistě přispějí ke komfortu nového bydlení, patří především důraz na čisté architektonické řešení celého domu i jednotlivých bytových jednotek, nízkoenergetický provoz, jenž je v tomto případě dokonce certifikován a zvláště pak bezproblémové parkování zajištěné dostatečným počtem krytých parkovacích stání uvnitř domu.
V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost - široké nákupní možnosti, dostupnost MHD, úřadů apod..

Byty jsou kompletně dokončeny, zkolaudovány a ihned k nastěhování!
Veškeré info na www.francouzskydum.cz

Více Méně

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cena2 500 000 Kč včetně provize
Evid. čísloN40484
Kategorie Obchodní prostory 
Lokalita , Brno - Zábrdovice 
Okres Brno-město 
Plocha užitná 117 m² 
Plocha kanceláří 117 m² 
Stav objektu Novostavba 
Budova Cihlová 
Typ domu Patrový 
Datum nastěhování 3. říjen 2011 
En. náročnost b. G (PENB nedodán) 
Míst k parkování 
Parkování Ano 

Kontaktujte makléře

David Trllo

+420 733 622 161

[email protected]

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]