Prodej, Rodinné domy, 350m²

350m², Břeclav - Charvátská Nová Ves

7 590 000 Kč

Rodinný dům Břeclav-Charvátská Nová Ves, pozemek 1055 m²

Prostorný dům se dvěma garážemi, bazénem a udržovanou zahradou je situován v klidné slepé ulici nedaleko lesa na okraji obce, bydlení pro větší rodinu, příp. možnost kombinace bydlení a podnikání. Díky své výjimečné poloze splňuje dům veškerá kriteria pohodlného rodinného bydlení a zároveň poskytuje velmi dobrou dopravní dostupnost do centra města i na dálnice. Lokalita v bezprostředním dosahu přírody je ideální pro trávení volného času, cyklistiku, pěší turistiku apod. K domu náleží pozemek o celkové velikosti 1055 m² s upravenou okrasnou zahradou se vzrostlými dřevinami. Celý pozemek je oplocený a nabízí vysokou míru soukromí a komfortu. Příjemnou relaxaci nabízejí venkovní terasy,..

Prostorný dům se dvěma garážemi, bazénem a udržovanou zahradou je situován v klidné slepé ulici nedaleko lesa na okraji obce, bydlení pro větší rodinu, příp. možnost kombinace bydlení a podnikání. Díky své výjimečné poloze splňuje dům veškerá kriteria pohodlného rodinného bydlení a zároveň poskytuje velmi dobrou dopravní dostupnost do centra města i na dálnice. Lokalita v bezprostředním dosahu přírody je ideální pro trávení volného času, cyklistiku, pěší turistiku apod. K domu náleží pozemek o celkové velikosti 1055 m² s upravenou okrasnou zahradou se vzrostlými dřevinami. Celý pozemek je oplocený a nabízí vysokou míru soukromí a komfortu. Příjemnou relaxaci nabízejí venkovní terasy, pergola s veškerým vybavením (lednice, voda, odpad, elektřina), venkovní bazén a prostorná zatravněná část s okrasnými dřevinami.
Při řešení vnitřních dispozic byl kladen důraz na jednoduchost a praktičnost, zároveň nemovitost disponuje velkým množstvím úložných prostor. V podzemním podlaží se nachází prostorná společenská místnost s krbovými kamny a saunou, dále pak prádelna a sklepní a skladové prostory. Ve vstupním podlaží je k dispozici garáž pro 1 auto (další samostatná garáž se nachází vedle domu), zádveří, vstupní hala, koupelna, samostatné WC, pracovna, kuchyně s jídelnou a obývací pokoj s výstupem na terasu. Druhé nadzemní podlaží tvoří dva prostorné pokoje, z nichž jeden má přímý vstup na další terasu, ložnice s lodžií a koupelna s WC. Dalším prostorem je půda v podkroví, která slouží jako úložný prostor (možnost vestavby další obytné místnosti).
Moderní architektonické řešení a vhodná vnitřní dispozice splňují nejnáročnější požadavky a nejvyšší standard bydlení v jedné z nejžádanějších lokalit.
1.PP chodba 4,09 m², schodiště 4,4 m², technická místnost 7,6 m², sklad 12,95 m², prádelna 23,4 m², společenská místnost s krbovými kamny a saunou 34,38 m² (celkem 1.PP = 86,82 m²)
1.NP chodba 14,3 m², schodiště 9,91 m², obývací pokoj 24,01 m², kuchyně s jídelnou 34,38 m², pracovna 18,34 m², koupelna 8,94 m², WC 3,98 m², zádveří 3,9 m² (celkem 1.NP 117,76 m² + garáž 25,94 m²)
2.NP chodba 4,07 m², schodiště 3,82 m², ložnice 26,74 m², pokoj 21,84 m², pokoj 18,32 m², koupelna + WC 6,37 m² (celkem 2.NP 81,16 m² + terasa 8,19 m² a lodžie 4,09 m²)
Další: druhá samostatná garáž 20,8 m², venkovní bazén, pergola s posezením vybavená vodou, odpadem, elektřinou
Vybavení: dům se nabízí včetně vybavení nábytkem případně dle přání zájemce vyklizený, vlastní kopaná studna s vydatným pramenem, podlahy dlažba/parkety/koberce, dřevěná okna, kuchyňská linka vč. spotřebičů (sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, myčka nádobí, digestoř), krbová kamna ve společenské místnosti
Technický stav: tepelně izolovaná, vodou omyvatelná fasáda, klempířské vybavení v mědi, střecha hliník, dřevěná okna
Lokalita: veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, obecní knihovna, obchody, služby, lékaři, pošta, sportoviště
Energetická třída G , PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) nebyl prodávajícími dodán (Zprostředkovatel je povinen zajistit uvedení ukazatelů energetické náročnosti uvedených v průkazu v informačních a reklamních materiálech. Pokud grafickou část PENB nebo její ověřenou kopii nemá k dispozici, je nutné uvést v souladu s platnou legislativou nejhorší třídu, tj. třídu G)

Více Méně

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cena7 590 000 Kč včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Evid. číslo50714
Kategorie Rodinné domy 
Lokalita Břeclav - Charvátská Nová Ves 
Okres Břeclav 
Velikost 5 a více pokojů 
Plocha užitná 350 m² 
Plocha podlahová 290 m² 
Plocha pozemku 1.055 m² 
Plocha zastavěná 190 m² 
Počet podlaží 
Stav objektu Velmi dobrý 
Budova Cihlová 
Typ domu Patrový 
Poloha objektu Samostatný 
Umístění objektu Klidná část obce 
Zástavba Obytná 
En. náročnost b. G (PENB nedodán) 
Zařízený Ne 
Parkování ano 
Garáž ano 
Počet garáží 
Terasa ano 
Lodžie ano 
Bazén ano 
Sklep ano 
Komunikace Asfaltová 
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus 
Voda Místní zdroj, Dálkový vodovod 
Elektřina 230V, 400V 
Plyn Plynovod 
Odpad Veřejná kanalizace 
Topení Ústřední plynové 

Příloha: PDF Rodinný dům Břeclav-Charvátská Nová Ves, pozemek 1055 m²

Kontaktujte makléře

Vojtěch Urbánek

+420 737 908 347

+420 541 213 390

[email protected]

GAUTE, a.s.

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]