Prodej, Rodinné domy, 68m²

68m², Větrná, Brno - Bystrc

5 900 000 Kč

Prodej, Dům se zahradou, pozemek celkem 847 m², Brno - Bystrc

Dům se zahradou se nachází v klidné části Brna-Bystrce, při ulici Větrné. Díky své výjimečné poloze nabízí velmi příjemné bydlení a zároveň poskytuje velmi dobrou dopravní dostupnost do centra města i na dálnice. Lokalita v těsném dosahu přírody je ideální pro trávení volného času, cyklistiku, pěší turistiku apod. Díky svému citlivému umístění, orientaci a vnitřní dispozici poskytuje dům dostatek přirozeného světla, velmi pěkný výhled a bezprostřední kontakt se zelení. Moderní stavba kolaudovaná v roce 1995 se nachází v klidné slepé ulici. Součástí nabídky je pozemek o celkové velikosti 847 m² s upravenou okrasnou zahradou se vzrostlými dřevinami. Příjemnou atmosféru nabízí venkovní terasa..

Dům se zahradou se nachází v klidné části Brna-Bystrce, při ulici Větrné. Díky své výjimečné poloze nabízí velmi příjemné bydlení a zároveň poskytuje velmi dobrou dopravní dostupnost do centra města i na dálnice. Lokalita v těsném dosahu přírody je ideální pro trávení volného času, cyklistiku, pěší turistiku apod. Díky svému citlivému umístění, orientaci a vnitřní dispozici poskytuje dům dostatek přirozeného světla, velmi pěkný výhled a bezprostřední kontakt se zelení. Moderní stavba kolaudovaná v roce 1995 se nachází v klidné slepé ulici. Součástí nabídky je pozemek o celkové velikosti 847 m² s upravenou okrasnou zahradou se vzrostlými dřevinami. Příjemnou atmosféru nabízí venkovní terasa s pergolou, prostorná zatravněná část pro relaxaci a také část určená k zahrádkaření.
Při řešení vnitřních dispozic byl kladen důraz na jednoduchost a praktičnost. Hlavní část domu tvoří zděná stavba o vnitřní dispozici 2+kk. Za vstupními dveřmi po levé ruce se nachází místnost využívaná jako ložnice, dále pak kuchyně s jídelním koutem, koupelna se sprchovým koutem a samostatným vstupem na terasu. Druhou částí je pak dřevostavba s možností využití jako samostatná ložnice nebo pracovna.
1.NP vstup, pokoj, chodba, kuchyně s jídelním koutem, koupelna s WC, samostatná ložnice/pracovna (celkem 1.NP = 62 m² + terasa)
Vybavení: kuchyňská linka, koupelna( sprchový kout, umyvadlo, bidet, WC), elektrický kotel + elektrický bojler
Lokalita: veškerá občanská vybavenost, školy, lékaři, služby, obchody
Volný čas: Lokalita: veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, ZUŠ, obchody, pošta, lékaři, služby, restaurace, sportoviště, velmi dobrá dopravní dostupnost
Volný čas: Vrbovecký les, obora Holedná, Brněnská přehrada, golf Kaskáda, Přírodní park Bobrava, přírodní park Údolí Bílého potoka, cyklostezky, turistické trasy

Více Méně

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cena5 900 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
Evid. číslo51253
Kategorie Rodinné domy 
Lokalita Větrná, Brno - Bystrc 
Okres Brno-město 
Velikost Atypický 
Plocha užitná 68 m² 
Plocha pozemku 847 m² 
Stav objektu Velmi dobrý 
Budova Cihlová 
Typ domu Přízemní 
Poloha objektu Samostatný 
Umístění objektu Klidná část obce 
Zástavba Obytná 
En. náročnost b. G (PENB nedodán) 
Bezbariérový ano 
Terasa ano 
Doprava Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus 
Voda Dálkový vodovod 
Elektřina 230V, 400V 
Odpad Veřejná kanalizace 
Topení Ústřední elektrické 

Příloha: PDF Prodej, Dům se zahradou, pozemek celkem 847 m², Brno - Bystrc

Kontaktujte makléře

Vojtěch Urbánek

+420 737 908 347

+420 541 213 390

[email protected]

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]