Projekt Projekt - Rezidence u Vaňkovky

REZIDENCE U VAŇKOVKY - Komfortní bydlení, podnikání na skvělé adrese, konzervativní investice, perspektivní lokalita, vysoké stropy, kvalitní vybavení, vysoký standard, nízké provozní náklady, sklepní kóje, parkování – Rezidence U Vaňkovky.

REZIDENCE U VAŇKOVKY V přímém sousedství Galerie Vaňkovka a Paláce Trnitá vzniká nový developerský projekt, citlivě zrekonstruovaná a moderně rozšířená secesní nárožní budova, která je součástí budoucího bulváru rozšiřujícího se centra Brna. PENB B. Díky zachování původní secesní budovy nabízíme atraktivní prostory s vysokými stropy, což v běžné výstavbě nedostanete. Vzdušnost a prostor jsou typické pro celý projekt. Komfortní bydlení, podnikání na skvělé adrese, konzervativní bezpečná investice, perspektivní lokalita, vysoké stropy, kvalitní vybavení, vysoký standard, nízké provozní náklady, sklepní kóje, parkování – to jsou přednosti projektu Rezidence U Vaňkovky. Více na Rezidenceuvankovky.cz

Více »
2021_07_09_BOB_Opustena_0002 - FINAL. INZ

Popis lokality

Lokalita je exkluzivní svou dostupností do centra města, dosahem MHD a výjezdu z města na D1 i D2. Bulvár jehož součástí bude i náš projekt bude hlavní spojnicí nového nádraží s centrem města. Uživatelům nabídne pohled na dominantu Brna – katedrálu sv. Petra a Pavla. Padesát metrů široký bulvár bude lemován domy s obchody a službami v přízemí, bude mít široké chodníky se stromořadími a jeho nedílnou součástí bude tramvajová, motorová a cyklo doprava. Dané místo má perspektivu v budoucí nové zóně centra města, kdy výstavba této městské části již byla de facto zahájena.

Souhrnné informace

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cenainfo v RK
Evid. číslo51621
Kategorie Projekt 
Lokalita Opuštěná 227/4, Brno - Trnitá 
Okres Brno-město 
Míst k parkování 65 
Parkování Ano 
Počet bytů 80 
Počet obchodů 

Mapa lokality

Kontaktujte makléře

Dušan Přikryl

+420 604 889 207

+420 541 213 390

[email protected]

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]