Projekt Výstavba nových komfortním bytů s výhledem na Brněnskou přehradu

Prodej nových luxusních bytů Vila Marina s výhledem na Brněnskou přehradu. Brno - Bystrc, ul. Markůvky. Tento samostatný dům zajišťuje bezpečí a soukromí, jelikož je zabezpečen důkladným designovým oplocením s vjezdem na dálkové ovládání.

Prodej luxusních bytů (D) 6+kk a 5+kk (C) v OV. Projekt nových bytů je situován v novostavbě Vila Marina s výhledem na Brněnskou přehradu. Brno - Bystrc, ul. Markůvky. Tento samostatný dům zajišťuje bezpečí a soukromí, jelikož je zabezpečen důkladným designovým oplocením s vjezdem na dálkové ovládání. Díky orientaci na světové strany a provedení stavby je energetická náročnost budovy minimální. Tyto byty splňují požadavky náročnější klientely. V ceně bytů je sklad, zastřešené parkovací stání, venkovní parkovací stání a veškeré vybavení (vlastní plynový kotel na vytápění i ohřev TUV, klimatizace, sanita, podlahy, dveře, obklady), DPH. V ceně bytu není kuchyňská linka. Možné zakoupit ve fázi hrubé stavby s cenovým zvýhodněním. Předpokládané dokončení stavby: jaro 2019.

Více »
Final se zábradlím

Popis lokality

Jedná se o klidné a dostupné místo nedaleko Brněnské přehrady, při ulici Markůvky. Díky orientaci na světové strany a provedení stavby je energetická náročnost budovy minimální.

Souhrnné informace

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cenainfo v RK
Evid. číslo49569
Kategorie Projekt 
Lokalita Markůvky, Brno 
Okres Brno-město 

Mapa lokality

Seznam nemovitostí

Evid. čísloTypPlochaCenaStavPoznámka
49339Vila435m²Rezervovánorezervovánovčetně DPH

Kontaktujte makléře

Dušan Přikryl

+420 604 889 207

+420 541 213 390

[email protected]

GAUTE, a.s.

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]