Projekt z nabídky GAUTE získal ocenění „Stavba Jihomoravského kraje 2012“

Apartmány Pálavské vinohrady získaly titul „Stavba Jihomoravského kraje 2012“. Společnost GAUTE, a.s. byla výhradním prodejcem apartmánů v rámci projektu Pálavské vinohrady.

Brno, 25. 4. 2013

V letošním jedenáctém ročníku Stavba Jihomoravského kraje (JMK) pořádaném Jihomoravským stavebním společenstvím při Svazu podnikatelů ve stavebnictví v ČR získal v kategorii „Bytová výstavba“ nejvyšší ocenění projekt rekreačního areálu Apartmány Pálavské vinohrady v obci Pavlov. Výsledky letošního ročníku soutěže byly vyhlášeny na Mezinárodním stavebním veletrhu IBF 2013 v Brně. Odborná devítičlenná porota hodnotila kromě stavebního konceptu a kvality prací také architektonický výraz díla a začlenění do okolí. Ocenění získaly přihlášené stavby v celkem sedmi kategoriích: stavby občanské vybavenosti, bytové stavby, průmyslové stavby a technologické stavby,dopravní a inženýrské stavby, rekonstrukce staveb a objektů, vodohospodářské a ekologické stavby a stavby realizované mimo území JMK. V kategorii bytových staveb získal titul Stavba Jihomoravského kraje rekreační rezort

Apartmány Pálavské vinohrady ateliéru KYZLINK architects&interior. Výstavbu pěti apartmánových domů s celkem 30 bytovými jednotkami financovala společnost Pavlof, s.r.o., dodavatelem stavby byla firma Hast, s.r.o. Výstavba apartmánů byla dokončena počátkem léta 2012, areál dnes slouží nejen k rekreaci vlastníků apartmánů, ale především k pronájmu široké veřejnosti. „Zájem o apartmány byl velký již v době jejich prodeje. Jsme rádi, že v takto prestižní soutěži náš koncept uspěl a věříme, že ocenění bude pro vlastníky i hosty apartmánů velkou podporou a motivací,“ uvedl Zdeněk Janeček ze společnosti Pavlof, která do projektu investovala 50 milionů korun.Pět apartmánových domů je kaskádovitě posazeno do svahu nad vodní nádrží Vodní Mlýny, apartmány nabízí výhled nejen na vodní hladinu a kotvící jachty, ale současně i na okolní kopce poseté vinicemi a siluetu hradu Děvičky. Apartmány s plochou 50 m2 a terasou o dalších 20 m jsou koncipovány jako přízemní a mezonetové byty s dispozicí 1+kk. K apartmánům náleží sklepní kóje na sportovní vybavení. Parkování je zajištěno přímo v areálu.

Více o rezortu Apartmány Pálavské vinohrady na www.palavskevinohrady.cz.
Zdroj: Tisková zpráva společnosti Pavlof s.r.o.


GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]