Pronájem, Kanceláře, 131 m²

131 m², Jakubské náměstí 101/2, Brno - Brno-město

4 000 Kč za m²/rok

Pronájem, Kanceláře -131 m² , Jakubské nám, Brno město

Hledáte reprezentativní prostory pro Vaší firmu na prestižní adrese v centru města? Nabízíme krásné nově zrekonstruované prostory ve 2.NP secesního domu z roku 1905 s možností dokončení interiéru dle Vašich představ. Zdivo je původní z pálených cihel opatřené novými omítkami. Okna a vstupní dveře jsou původní, repasované a částečně modernizované tak, aby se přiblížily současným technickým standardům. Vnější křídla „kastlových“ oken jsou osazena novými izolačními dvojskly. Podlahy jsou nové, avšak s použitím dobového materiálu, tj. dubových parket. Prostor je vybaven dvěma samostatnými toaletami (muži, ženy) s předsíňkami. Pro tato hygienická zázemí byly použity kvalitní italské obklady a..

Hledáte reprezentativní prostory pro Vaší firmu na prestižní adrese v centru města? Nabízíme krásné nově zrekonstruované prostory ve 2.NP secesního domu z roku 1905 s možností dokončení interiéru dle Vašich představ. Zdivo je původní z pálených cihel opatřené novými omítkami. Okna a vstupní dveře jsou původní, repasované a částečně modernizované tak, aby se přiblížily současným technickým standardům. Vnější křídla „kastlových“ oken jsou osazena novými izolačními dvojskly. Podlahy jsou nové, avšak s použitím dobového materiálu, tj. dubových parket. Prostor je vybaven dvěma samostatnými toaletami (muži, ženy) s předsíňkami. Pro tato hygienická zázemí byly použity kvalitní italské obklady a dlažby s pečlivě vybraným dekorem reflektujícím secesní charakter stavby, zároveň však abstrahovaným do svěží a moderní jednoduchosti. K hlavnímu prostoru přináleží arkýř, který poskytuje skvělé výhledy do okolí. Kuchyňka má balkón orientovaný do dvora, který o pracovní pauze ocení nejen kuřáci.
Vytápění je teplovodní napojené na centrální zásobování od Tepláren Brno, otopná tělesa jsou nová, vybrána v retro designu, který ctí historický charakter stavby. Veškeré rozvody tepla, vody, elektřiny a slaboproudu v celém domě jsou nové. Dům je připojen k internetové síti prostřednictvím optického kabelu a umožňuje spolehlivé vysokokapacitní připojení k síti. V kancelářském prostoru je provedena příprava pro instalaci datového rozvaděče pro lokální síť dle potřeb klienta.
Pro bližší informace nebo prohlídku kontaktujte makléře.

Více Méně

EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
Cena4 000 Kč za m²/rok bez DPH, + provize RK, včetně právního servisu
Evid. číslo51829
Kategorie Kanceláře 
Lokalita Jakubské náměstí 101/2, Brno - Brno-město 
Okres Brno-město 
Plocha užitná 131 m² 
Počet podlaží 
Podlaží umístění 
Stav objektu Po rekonstrukci 
Budova Cihlová 
Typ domu Patrový 
Poloha objektu Rohový 
Umístění objektu Centrum obce 
En. náročnost b. G (PENB nedodán) 
Zařízený Ne 
Bezbariérový ano 
Výtah ano 

Kontaktujte makléře

Alice Waagnerová

+420 731 185 908

+420 541 213 390

[email protected]

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]