Elektronické aukce, výběrová řízení a dražby

Specializované oddělení transparentního zpeněžování realizuje elektronické aukce, výběrová řízení a veřejné dražby dle zák. 26/2000 Sb.
 
 
 
Společnost Gaute, a.s. má specializované oddělení, které se zabývá transparentním zpeněžováním majetku. Jedná se především o prodej majetku formou internetových aukcí a výběrových řízení, které probíhají na www.verejnedrazby.cz a veřejných dražeb dle zákona 26/2000 Sb. Jako jedna z prvních společností v České republice jsme obdrželi koncesi na provádění veřejných dražeb. Dnes se zabýváme i jinými formami transparentního prodeje majetku jako jsou výběrová řízení, aukce a veřejné obchodní soutěže. Při své práci se zaměřujeme především na maximální výnos a právní jistoty prodeje. Samozřejmostí je poskytování bezplatných konzultací v této oblasti.
 
 
 
Za dobu své existence jsme získali dostatek zkušeností. Jsme schopni úspěšně realizovat prodej prakticky jakéhokoli majetku. Provádíme elektronické aukce, dražby a výběrová řízení na prodej rozsáhlých technologických celků, areálů a podniků, ale i běžných rodinných domků a pozemků.

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]