Společnost GAUTE, a.s. se v jubilejním 10. ročníku ankety Brno TOP 100 umístila mezi nejvýznamnějšími firmami města Brna. Děkujeme Vám.

Jubilejní 10. ročník ankety Brno TOP 100 zná vítěze! Brno, 12. října 2012 – Které firmy, osobnosti a organizace hýbou Brnem? Odpověď na tuto otázku hledala již po desáté anketa Brno TOP 100, jejíž výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 11. října 2012 na slavnostním galavečeru v Městském divadle Brno. Organizátoři ankety, kterou pořádá časopis Brno Business & Style pod záštitou primátora města Brna, zde ocenili sto nejvýznamnějších brněnských osobností, firem a nově také neziskových organizací.

Jubilejní 10. ročník ankety Brno TOP 100 zná vítěze!

Brno, 12. října 2012 – Které firmy, osobnosti a organizace hýbou Brnem? Odpověď na tuto otázku hledala již po desáté anketa Brno TOP 100, jejíž výsledky byly vyhlášeny ve čtvrtek 11. října 2012 na slavnostním galavečeru v Městském divadle Brno. Organizátoři ankety, kterou pořádá časopis Brno Business & Style pod záštitou primátora města Brna, zde ocenili sto nejvýznamnějších brněnských osobností, firem a nově také neziskových organizací.

„Anketa Brno TOP 100 odráží aktuální situaci v našem městě a zároveň to, jaké osobnosti, firmy a organizace hýbou Brnem. Výsledky ankety jsou bezesporu zajímavým ukazatelem toho, jak obyvatelé města vnímají sebe samé a jaké osobnosti, společnosti či organizace považují za důležité pro ekonomický, politický, společenský, sociální, kulturní i sportovní život Brna," vysvětluje záměr ankety Tomáš Večeřa, ředitel vydavatelství CCB.

Organizátoři chtěli letos více zviditelnit práci brněnských nekomerčních institucí. Novinkou proto bylo vyhlášení oceněných v samostatné kategorii organizace. „Naši anketu chápeme jako příležitost ke zvýšení obecného povědomí o podnikatelské a obchodní činnosti v Brně a okolí, ke zvýšení prestiže regionálních firem. Současně chceme veřejnosti představit významné brněnské osobnosti a organizace, které se svou prací podílejí na významu, rozvoji, dobrém jméně a prosperitě našeho města," podotýká Večeřa.

Brno TOP 100 je pro veřejnost jedinečnou příležitostí k vyjádření, koho v Brně považuje za významnou osobnost, firmu nebo organizaci. "Z výsledků je zřejmé, že lidé v Brně nevnímají jen bezprostřední dění ve městě, ale jsou si také vědomi, které osobnosti v minulosti utvářely jeho kulturní, společenské, podnikatelské i politické prostředí. Nezapomínají na své rodáky a osobnosti, které dnes Brno ovlivňují třeba jen na dálku, nebo dozvukem svého dřívějšího působení. Stejně tak na osobnosti, které dnes již nejsou aktivní tolik jako dříve, přesto se nezapomenutelným způsobem zapsali do povědomí Brňanů, kteří o výsledcích ankety rozhodují," dodal Lukáš Grásgruber, manažer časopisu Brno Business & Style.

· Anketa ocenila 100 nejvýznamnějších brněnských firem, osobností a organizací

· Mezi 300 oceněnými v letošním ročníku ankety je 90 nováčků

· Bylo vyhlášeno celkem 67 stálic, které byly mezi oceněnými ve všech deseti ročnících ankety

· O výsledcích ankety se jako vždy hlasovalo dvoukolově. V prvním kole dostala příležitost nominovat své kandidáty do jednotlivých kategorií široká veřejnost. Nominace probíhala formou anketních lístků a na zpravodajském portále www.iBrno.cz.

· Do druhého kola postoupilo v každé kategorii 250 kandidátů s největším počtem hlasů. Ve druhém kole hlasovali pouze kandidáti nominovaní veřejností v úvodním kole. Součtem jejich hlasování pak vznikl konečný výsledek ankety.

· Abecední přehled vítězů letošního ročníku ankety: http://www.BrnoTOP100.cz

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]