Umíme prodat jakoukoli nemovitost!

Každý začátek je těžký, své o tom ví i zakladatelé úspěšné brněnské realitní kanceláře Gaute, a.s., která patří mezi přední hráče na brněnském realitním trhu. Jak se dá v dnešní době vybudovat prosperující společnost? Za vším stojí kvalita, důvěra i zajímavá vize!

imageUmíme prodat jakoukoli nemovitost!

Každý začátek je těžký, své o tom ví i zakladatelé úspěšné brněnské realitní kanceláře Gaute, a.s., která patří mezi přední hráče na brněnském realitním trhu. Jak se dá v dnešní době vybudovat prosperující společnost? Za vším stojí kvalita, důvěra i zajímavá vize!

Vše začalo zhruba před 18 lety, kdy byla založena realitní společnost. Záměr byl poměrně prostý: poskytovat kompletní realitní služby založené na profesionalitě, znalostech realitního trhu, ale i právní a finanční problematiky. A především dodržovat zásadu přes kterou „nikdy nejede vlak“. A tou je kvalita a slušnost. Díky tomu se podařilo za dobu své existence vybudovat realitní společnost, která je na špici místního realitního trhu. Každá úspěšná firma ovšem nemůže usnout na vavřínech, aby stále dobře prosperovala, a tak i Gaute neustále pracuje na nabídce nových služeb. V současné době byl řízením společnosti pověřen pan Dušan Přikryl.

Co je klíčové při budování úspěšné firmy?

D.P.: Kromě kvality a slušnosti je to nepochybně tým zkušených makléřů, kteří jsou společnosti věrní. Měli jsme štěstí, že takový tým máme. Tito lidé pro nás pracují 5, 10 i více let, což není u realitních kanceláří úplně běžné.

Je těžké uspět dnes v konkurenčním prostředí?

D.P.: Rozhodně to není lehké. Vybudovat si jméno, stojí mnoho úsilí. U držet si ho, je podle nás ještě těžší. Dlouho jsme pracovali na tom, abychom se zařadili mezi špičku. Nyní řešíme jiný problém. Klienti nás v poslední době začali vnímat jako společnost, která má jméno a tudíž se zabývá pouze většími a dražšími nemovitostmi…

Jak se to stalo?

D.P.: Možná k tomu došlo i v souvislosti s naším oddělením transparentního zpeněžování majetku, které se zabývá především realizací elektronických aukcí, výběrových řízení a dražeb. Oddělení má za sebou realizaci několik hodně zajímavých realitních transakcí. V praxi se aktuálně setkáváme s tím, že klient s potřebou prodat běžný panelákový nebo jiný byt má problém se na nás obrátit, a to v domnění, že tyto věci neřešíme a nejsou pro nás zajímavé. Rádi bychom tento názor změnili, jelikož opak je pravdou, a především tyto služby poskytujeme za rozumné ceny.

Jak to tedy je?

D.P.: Na běžných nemovitostech jsme totiž vyrostli a pokračujeme v této práci i nadále. Každý klient je u nás vítaným a jsme rádi, pokud mu můžeme poskytnout maximálně profesionální služby s kompletním servisem, který k prodeji i koupi nemovitosti patří. Přece jen jsou to pro většinu lidí celoživotní úspory, které již má, nebo se chystá do nemovitosti vložit. A s touto vizí ke každému klientovi přistupujeme. Pro shrnutí se zabýváme prodejem a pronájmem bytů, rodinných domů, pozemků, dále i nájemních domů, komerčních.

 

Kromě realitních služeb společnost Gaute, a.s. spolupracuje také s developery při prodeji nových bytů a rodinných domů. Jedním z aktuálních projektů v nabídce jsou „Nové byty Brno Slatina PEGAS “, jehož realizátorem je společnost JB Stavební. Bytový dům PEGAS nabízí pohodlné, zajímavě řešené malometrážní byty s velmi rychlou dostupností do centra Brna. Výhodou tohoto domu je dobrá a klidná poloha v souladu s okolní zástavbou podél ulice Langrova. Jde se o cihlovou stavbu s pultovou střechou, kde byl zachován původní obvodový plášť domu. Obytný dům tvoří 4 nadzemní podlaží a nabízí celkem 35 bytů a 60 venkovních parkovacích stání. Více o projektu na www.novebytyslatina.cz.

image image

 

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]