Zaměřeno na vinařskou obec Pavlov

Obec Pavlov je proslulá svou krásnou okolní přírodou, která nabízí rozličné možnosti trávení volného času. Okolní kopce a vinařské trasy lze poznávat pěšky i na kole. Cyklostezky vás zavedou na blízká i vzdálená místa s řadou významných historických a přírodních památek. Na své si zde přijdou vyznavači vodních sportů, rybáři nebo houbaři. Toto jsou důvody, proč můžeme doporučit projekt apartmánů „U Venuše“ realizovaný v této lokalitě, který nabízíme k prodeji.

Prvním zrealizovaným a zároveň i velmi úspěšným projektem v této lokalitě byly Pálavské vinohrady. Projekt okouzlil své příznivce i odborníky svou architekturou, krásnými interiéry s terasami a také veškerým spojeným servisem. V návaznosti na úspěch tohoto projektu jsme odstartovali prodej i dalšího, kterým jsou apartmány U Venuše. Stejně jako majitelé Pálavských vinohradů, mají i majitelé apartmánů U Venuše zajištěnou příjemnou odpočinkovou dovolenou, stejně jako i slušný výdělek z pronájmu. Projekt „U Venuše“ je navíc ještě rozšířen o další možnosti. Nachází se přímo v Pavlově, při historické vinařské ulici a nabízí nejen apartmány, ale i krásné vinné sklepy z 18. století. Tyto sklepy jsou vhodné i k podnikání, např. jako vinotéka, showroom vinařské nebo jiné firmy, menšího vinařství, jako výroba vína, k provozování kavárny, vinárny, pekárny, cukrárny, galerie, informačního centra aj. Vše je vybudováno ve vysoké kvalitě tak, aby projekt splňoval veškeré předpoklady komfortní rekreace i podnikání. Investice do nemovitosti v této lokalitě se z dlouhodobého hlediska určitě vyplatí. To dokazuje i fakt, že Pavlov si ceny nemovitostí stále drží a v konkurenci okolních obcí či měst je na vyšší cenové hladině. Hlavními důvody jsou velmi dobrá poloha, architektura, kulturní akce v okolí, tradice a také nenapodobitelný ráz celé obce. Díky zmíněným projektům si zároveň ověřujeme, že poptávka po nemovitostech je zde stále vysoká a k prodeji je pouze pár starých domů určených k demolici. V Pavlově se navíc konají různorodé akce, jak letní, tak zimní. O ubytování je tím pádem velká poptávka. Přímo pod Pavlovem je hlavní přístaviště lodí a zde se mimo jiné konají např. velmi oblíbené závody dračích lodí. A to není zdaleka vše.

image image image

Naše společnost nabízí v Pavlově aktuálně ke koupi apartmány, které jsou určené nejen pro rezidenty, ale pro jakéhokoliv zájemce, který má rád víno, turistiku, lodě, dobrou gastronomii nebo by chtěl mít vlastní archiv vín, galerii či jinak podnikat. Zrekonstruované kvelbené sklepy skýtají nepřeberné množství využití. Jedná se o projekt určený nejen přímým „konzumentům“, ale i pro investory. Více informací na www.uvenuse.cz.

imageDušan Přikryl

obchodní ředitel

[email protected]

GAUTE, a.s.
Gaute Corporation

Telefon: +420 541 213 390, +420 800 194 125

E-mail: [email protected]